Lublin Skills Up! to cykl bezpłatnych warsztatów wspierających kompetencje mieszkańców Lublina na rynku pracy. Warsztaty mają charakter otwarty i realizowane są w obszarze wspierania kompetencji w zakresie przedsiębiorczości oraz kreatywności. Spotkania mają na celu inspirowanie mieszkańców oraz wspieranie ich w zakresie skutecznej komunikacji, pracy nad własnym potencjałem, czy budowanie pewności siebie, a także skutecznego poszukiwania pracy oraz osiągania sukcesu podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Warsztaty wspierające kreatywność prowadzone są przez twórców z sektora kreatywnego,
w celu wspierania kompetencji mieszkańców działających w branży kreatywnej.
Program realizowany będzie w dwóch czasookresach – edycja wiosenna 2024 (kwiecień-czerwiec) oraz edycja jesienna 2024 (wrzesień-grudzień).
Koncepcja warsztatów zakłada też realizację komponentów dedykowanych określonym grupom interesariuszy, w szczególności tych dotkniętych różnego rodzaju trudnościami lub wykluczeniami na rynku pracy, np. realizowany we współpracy z Skende Shopping komponent: Lublin Skills Up! – Apetyt na sukces w gastro, wspierający kompetencje niezbędne na rynku pracy w branży gastronomicznej podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Lublinie.
Więcej o komponencie dedykowanym SOSW nr 1 w Lublinie można przeczytać tutaj.
HARMONOGRAM WARSZTATÓW W EDYCJI JESIENNEJ 2024 znajduje się poniżej. Można skorzystać z udziału aż w ośmiu bezpłatnych warsztatach, które będą realizowane w miesiącach wrzesień-grudzień. Na każdy warsztat obowiązuje odrębna rekrutacja, poprzez formularz dostępny na stronie. Liczba miejsc ograniczona do 30 osób. Należy kliknąć „>” w celu rozwinięcia zakładki.
Pomysł organizacji warsztatów rozwojowych w obszarze rynku pracy powstał w 2023 roku jako działanie skierowane do młodzieży w związku z uzyskaniem przez Lublin tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. W bieżącym roku została zrealizowana już edycja wiosenna Lublin Skills Up!, rozszerzona o możliwość korzystania z warsztatów przez dorosłych mieszkańców, uczestników rynku pracy bądź osób poszukujących zatrudnienia. Łącznie zrealizowano 8 warsztatów dla ok 170 osób. W edycji jesiennej 2024 przeprowadzone zostaną warsztaty z obszaru wspierania marki osobistej i biznesowej, prowadzenia własnego biznesu, doradztwa zawodowego, tworzenia CV oraz rozmów o pracę. Nie zabraknie także warsztatu inspiracyjnego dla branży IT. Z obszaru kreatywnego w ofercie znajdą się warsztaty z projektowania wnętrz, produkcji wideo czy też pomysłu na biznes kreatywny.
EDYCJA JESIEŃ 2024
26.09.2024 – godz. 16:00-18:00 – „Content & PR – jak maksymalnie wykorzystać to połączenie w budowaniu marki osobistej i biznesowej” | ul. Prusa 2, Lublin
Opis warsztatu:
To inspirujące spotkanie, które pozwoli Ci zrozumieć, jak skutecznie łączyć strategie content marketingowe z działaniami public relations, aby wzmocnić swoją markę.
Spotkanie ma na celu pokazanie, jak tworzyć treści, które nie tylko angażują odbiorców, ale także budują zaufanie i autorytet w branży. Uczestnicy dowiedzą się, jak kreować spójny wizerunek w mediach, jak efektywnie wykorzystać storytelling oraz jak budować relacje z mediami, by maksymalizować zasięgi i wizerunkową siłę swojej marki.
Warsztat dostarczy praktycznych wskazówek i narzędzi, które pozwolą każdemu uczestnikowi rozwijać zarówno markę osobistą, jak i biznesową, w oparciu o przemyślane strategie komunikacyjne. Niezależnie od branży, ten warsztat pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować trwałe relacje z klientami.
Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom, szczególnie przedstawicielom mikro, małych i średnich firm, a także freelancerom i osobom, które wykonują wolne zawody, skupiając się na budowaniu marki osobistej.
Formularz rekrutacyjny
W przypadku chęci zgłoszenia większej grupy uczestników jednorazowo – prośba o kontakt mailowy: mzub@lublin.eu
W CELU ZGŁOSZENIA CHĘCI UDZIAŁU W WARSZTACIE NALEŻY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ:
Prowadząca: Kamila Miciuła-Szlachta
Kamila Miciuła- Szlachta – doświadczona PR & Marketing Managerka oraz konsultantka, która od ponad 14 lat buduje marki i kreuje sukcesy biznesowe. Jej pasją jest wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób rozwijających markę osobistą, w osiąganiu wyznaczonych celów między innymi poprzez przemyślane strategie marketingowe i działania PR. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyła, pracując dla renomowanych polskich marek, takich jak POL-SKONE, Nocowanie.pl oraz VOSTI, gdzie zajmowała się kompleksowym zarządzaniem wizerunkiem, komunikacją, content marketingiem oraz relacjami z mediami.
Wierzy, że każda marka ma w sobie „to coś”, co zasługuje na odkrycie i odpowiednie zaprezentowanie światu. Dzięki praktycznemu podejściu oraz umiejętności dostosowywania strategii do specyfiki różnych branż, potrafi skutecznie pomóc w budowaniu silnej tożsamości marki, zwiększaniu jej widoczności oraz osiąganiu sukcesów na rynku.
Jako prowadząca warsztat „Content & PR”, podzieli się swoją wiedzą, pokazując, jak efektywnie połączyć te dwa obszary, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał w budowaniu marki osobistej i biznesowej.
2.10.2024 – godz. 12:00-14:00 – „Jak efektywnie prowadzić swój biznes online?” | Hej! ul. Peowiaków 11, Lublin
Opis warsztatu:
Uczestnicy dowiedzą się podczas warsztatu:
– jak efektywnie prowadzić swój biznes online
– jakich błędów nie popełniać zaczynając swoja przygodę z własnym e-commerce
– jak dobrze rozwijać i budować zaufane grono klientów którzy będą polecać Twój sklep online
– komu warto zaufać gdy chcesz rozwijać swój e-commerce
– jak w prosty i łatwy sposób dobrze zarządzać swoim sklepem online / rozwijać go i zdobywać nowych klientów zarówno B2B i B2S
Formularz rekrutacyjny
Więcej informacji wkrótce.
Prowadzący: Magdalena Kucia-Ochal
Magdalena Kucia-Ochal posiada wieloletnie doświadczenie w personalizowaniu różnych produktów, w branży e-commerce działa od 7 lat. Jest twórczynią i właścicielką marki Nancy accessories. Firma zajmuje się tworzeniem personalizowanych gadżetów i odzieży dla klientów indywidualnych oraz biznesu.
17.10.2024 – godz. 12:00-14:00 – „Mistrzowskie CV i rozmowa rekrutacyjna bez stresu” | Hej! ul. Peowiaków 11, Lublin
Opis warsztatu:
Zapraszamy na warsztat, podczas którego doświadczeni rekruterzy OEX Voice Contact Center pomogą Ci stworzyć profesjonalne CV i doskonale przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Nauczysz się skutecznie analizować ogłoszenia o pracę, a także pracować nad swoją autoprezentacją. Weźmiesz udział w symulacjach rozmów, które pozwolą Ci zyskać pewność siebie i przećwiczyć odpowiedzi na trudne pytania. Wspólnie przeanalizujemy też przykładowe CV, abyś mógł/mogła poznać swoje mocne strony i wyeliminować ewentualne błędy. Otrzymasz również indywidualne wskazówki dotyczące swojego CV oraz strategii poszukiwania pracy. Te warsztaty to klucz do lepszego zrozumienia oczekiwań pracodawców, zbudowania silnej marki osobistej i otwarcia drzwi do nowych możliwości zawodowych!
Formularz rekrutacyjny:
Prowadzący: Beata Nowak, HR and Recruitment Specialist LinGo, Rafał Włodarczyk, HR and Recruitment Specialist
Prowadzący:
Beata Nowak, HR and Recruitment Specialist LinGo,
Rafał Włodarczyk, HR and Recruitment Specialist
https://oex-vcc.com/kim-jestesmy
29.10.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Grasz w SIMS-y? Zrób z tego swój zawód! – warsztaty komputerowego projektowania wnętrz” | WSPA,
ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin, sala 213
Opis warsztatu:
Formularz rekrutacyjny:
Więcej informacji wkrótce.
Prowadzący: mgr inż. arch. Robert Kępa
Absolwent Politechniki Lubelskiej na wydziale Budownictwa i Architektury. Wykładowca na kierunku projektowanie wnętrz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji. Założyciel skim_studio oraz główny architekt. Swoją pasję do pięknych wnętrz, designu i architektury rozwija w sobie od lat. Poza projektowaniem wnętrz interesuje się nowymi technologami w elektronice, fotografią i filmem z wykorzystaniem dronów.
19.11.2024 r. godz. 10:00-12:00 – „Wczoraj stażyści, dziś programiści AI i Microsoft Dynamics 365. Poznaj ścieżki rozwoju w Arcus Systemy Informatyczne” | Hej! ul. Peowiaków 11, Lublin
Opis warsztatu:
Prowadzący warsztat Patryk i Kornel jeszcze kilka miesięcy temu byli „zwykłymi” studentami. Dziś są pełnoprawnymi pracownikami lubelskiej firmy IT, która realizuje duże projekty informatyczne dla firm i instytucji. Co więcej, w Arcus SI nie tylko uczestniczą w codziennej pracy projektowej, tj. wdrożeniach systemu ERP Microsoft Dynamics, ale także tworzą i rozwijają nowe produkty IT, w tym te oparte na sztucznej inteligencji. Chcesz dowiedzieć się jak to możliwe? W jaki sposób znaleźli i rozpoczęli staż? Czy potrzebne były tzw. „znajomości”? Czy musieli mieć wcześniejsze doświadczenie lub konkretną wiedzę, by się dostać? Jak wyglądały ich pierwsze dni w firmie? Czy szybko otrzymali „prawdziwe obowiązki”? Czy staż oznaczał faktyczną możliwość praktycznej nauki? I jak tak naprawdę na co dzień wygląda praca w firmie IT? O tym wszystkim opowiedzą na spotkaniu. Będzie też możliwość zadania swoich pytań oraz dowiedzieć się jak stworzyć własnego inteligentnego chatbota i jak zasilić go danymi (Azure AI Studio i Power Automate).
Grupa docelowa: studenci/absolwenci kierunków informatycznych.
Formularz rejestracyjny:
Więcej informacji wkrótce.
Prowadzący: Arcus Systemy Informatyczne
Kornel Szarapajew – student V roku Informatyki na Politechnice Lubelskiej; programista AI i członek zespołu produktowego ask4all w Arcus SI
Patryk Żywicki – student V roku Informatyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim; programista Microsoft Dynamics 365 i AI, członek zespołu produktowego ask4all w Arcus SI
Agata Barszcz – Project Management Officer – dział HR Arcus SI
21.11.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Architektura kariery – czyli jak zarządzać procesem budowania tożsamości zawodowej” | Hej! ul. Peowiaków 11, Lublin
Opis warsztatu:
Jak odkryć, co chcę robić w życiu?
Zastanowimy się jak odkrywać swoje talenty i zaplanować ścieżkę kariery oraz czym się kierować wybierając zawód dla siebie. Warsztaty skierowane są głównie do młodzieży ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy i uczestniczki warsztatu otrzymają pigułkę ważnych informacji, które muszą posiadać przed podjęciem decyzji o dalszym kształceniu. Młodzież zbada swoje zainteresowania zawodowe, rozpozna i przeanalizuje preferencje oraz wartości. Stanowi to istotny czynnik decydujący o dalszych, ważnych wyborach i decyzjach edukacyjno-zawodowych. Angażujące ćwiczenia, obserwacja siebie i wnioski pozwolą zredukować niepewność, a przede wszystkim pomogą lepiej zaplanować ścieżkę dalszego rozwoju. Architektura kariery zbudowana jest na 4 filarach: wykształceniu, poznaniu siebie, doświadczeniu zawodowym oraz wartościach. Nauczymy się metod i technik planowania oraz zarządzania procesem budowania tożsamości zawodowej.
Formularz rekrutacyjny
Prowadząca: Dorota Maj
Psycholog, coach, doradca zawodowy oraz nauczyciel akademicki. Doświadczenie zawodowe zdobywała przede wszystkim w publicznych służbach zatrudnienia (Powiatowy Urząd Pracy) oraz na uczelni wyższej (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II). Ukończyła studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i treningów.
26.11.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Jak zacząć karierę w branży produkcji wideo?” | Hej! ul. Peowiaków 11, Lublin
Opis warsztatu:
Spotkanie będzie poświęcone omówieniu kluczowych kroków, które należy podjąć, aby rozpocząć karierę w zatłoczonej branży produkcji wideo. Uczestnicy dowiedzą się, Jak z pasji zrobić biznes? Jak zdobyć pierwsze zlecenia na usługi filmowe? Jaki sprzęt jest potrzebny i ile kosztuje? Jaką ofertę przygotować i jakich filmów klienci najczęściej potrzebują? Jak komunikować się z klientem? Oraz jakie wyzwania stoją przed osobami rozpoczynającymi pracę w tej dziedzinie.
Prowadzący na przykładzie swojego doświadczenia odpowie na pytanie, jakich błędów nie popełniać podczas prowadzenia biznesu filmowego.
Spotkanie jest skierowane do osób, które dopiero planują wejście do branży produkcji wideo, jak i tych, które szukają inspiracji do rozwoju swojej kariery.
Formularz rejestracyjny:
Więcej informacji wkrótce.
Prowadzący: Adam Delor, Murivo
Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku grafika.
Po studiach zbierał doświadczenie w firmach z branży reklamowej, aż w 2015 roku założył własną firmę i aktualnie działa pod marką Murivo.
05.12.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Scrapbooking jako pomysł na biznes kreatywny” | Hej! ul. Peowiaków 11, Lublin
Opis warsztatu:
- Scrapbooking – zaczynam na serio
a. co to jest Scrapbooking
b. skąd się wziął
c. podstawy Scrapbookingu
d. podstawowe narzędzia w scrapbookingu, aby zacząć to robić - Produkty w Scrapie – omówienie, krótka charakterystyka, zaprezentowanie kilku prac
a. podstawowe formy kartek wykonywanych metodą scrapbookingu
b. albumy na zdjęcia wykonane metodą scrapbookingu
c. papeteria okolicznościowa wykonana metodą scrapbookignu
d. inne produkty - Warsztat, umiejętności, kreatywność czyli to co najważniejsze
a. czy trzeba mieć wyjątkowe umiejętności, aby zacząć robić Scrapbooking
b. jak nasza kreatywność przekłada się na nasze prace
c. gdzie zdobywać wiedzę na temat scrapbookingu
d. warsztaty scrpbookingowe online oraz stacjonarne – gdzie szukać, jak się odbywają - Działalność nierejestrowana a Scrapbooking
a. co to jest działalność nierejestrowana
b. jak bezpiecznie i legalnie sprzedawać swoje pierwsze prace - Gdzie się ogłaszać, promować, wystawiać i kiedy to robić
a. własne media społecznościowe
b. grupy rękodzielnicze
c. wystawy, jarmarki, wernisaże
d. influencerzy, współprace barterowe czy pomagają się wypromować - Rękodzieło jak produkt premium
a. czy produkty scrapowe są pierwszą potrzebą
b. jak wyceniać swoje produkty
c. czy platformy zakupowe to odpowiednie miejsce dla produktów rękodzielniczych - Q&A z udziałem uczestników warsztatu.
Formularz rejestracyjny:
Więcej informacji wkrótce.
Prowadzący:
EDYCJA WIOSNA 2024
22.04.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Skuteczna rozmowa rekrutacyjna” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
OPIS WARSZTATU:
1. Wstęp (15 minut)
- Witajcie, Poszukiwacze Pracy! 🌠
- Czas na Przygodę! 🚀
- Dlaczego rozmowy rekrutacyjne to jak poszukiwanie skarbu? 💎
- Odkryjmy razem!
2. Przygotowanie do Podróży (30 minut)
- Sprzęt i Tło 🎥
- Rozmowa Online: Wybierzmy najlepsze miejsce na wirtualną rozmowę.
- Rozmowa Stacjonarna: Wybierzmy strój, który mówi: “Jestem profesjonalistą!” 👔
- Mapa Umiejętności 🗺️
- Rozmowa Online: Jak radzić sobie z technologią?
- Rozmowa Stacjonarna: Jak utrzymać kontakt wzrokowy?
3. Eksploracja Nowych Lądów (45 minut)
- Rozmowa Online: Google Meet, Skype, Zoom – wybierzmy swój statek! 🚢
- Pytania o Doświadczenie Zawodowe: Opowiedz o swoich przygodach.
- Komunikacja Niewerbalna: Unikaj sztormów technicznych.
- Rozmowa Stacjonarna: Biuro Firmy, Kawiarnia, Park – gdzie chcesz odkrywać skarby? 🗝️
- Pytania o Umiejętności: Czy potrafisz rozwiązać zagadki?
4. Skarby i Przygody (30 minut)
- Symulacje Praktyczne 🌊
- Rozmowa Online: Udawajmy, że jesteśmy na bezludnej wyspie wirtualnej.
- Rozmowa Stacjonarna: Czy potrafisz przekonać piratów do zatrudnienia?
5. Podsumowanie Wyprawy (15 minut)
- Dziękujemy za Wspólną Przygodę! 🙌
- Pytania i Odpowiedzi: Czy masz jeszcze jakieś pytania?
- Zapraszamy na Kolejne Poszukiwania! 🌏
Pamiętaj, że każda rozmowa rekrutacyjna to okazja do odkrycia nowych horyzontów i zdobycia skarbów w postaci wymarzonej pracy! 💼🌟
Prowadząca: Anna Nizioł
Psycholog biznesu, coach, trener kompetencji miękkich, terapeuta, wykładowca-praktyk w obszarze psychologii biznesu oraz psychologii społecznej, właścicielka firmy szkoleniowej COMPETIVA.
Obszary nad jakimi pracuje na co dzień to zarządzanie zmianą w organizacji, zarządzanie procesami, doradztwo strategiczne dla organizacji, diagnoza i rozwój kompetencji menadżerskich, radzenie sobie w kryzysie, zarządzanie stresem, zarządzanie czasem i organizacja pracy zespołu, zarządzanie konfliktem w zespole. Ekspert merytoryczny w dziedzinie uczenia osób dorosłych.
Od kilku lat rozwija kompetencje młodzieży wchodzącej na ścieżkę zawodową poprzez diagnozę predyspozycji zawodowych, pomaga dokonywać wyborów kształcenia oraz prowadzi procesy coachingowe w osiąganiu założonych celów.
29.04.2024 r. godz. 12:00-14:00 – “Jak Cię Widzą, Tak Ci Płacą” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin – UWAGA ZMIANA TERMINU Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA – NOWY TERMIN 16.05.2024 r. godz. 12:00 – 14:00
UWAGA UWAGA – z przyczyn niezależnych od Organizatora musimy zmienić termin warsztatu. Nowy termin to 16 maj 2024 r. godz. 12:00 – 14:00 – HEJ!, ul. Peowiaków 11, Lublin.
OPIS WARSZTATU:
Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i efektywnie komunikować swoją wartość na rynku pracy lub w biznesie? Dołącz do warsztatów na temat budowania marki osobistej “Jak Cię Widzą, Tak Ci Płacą”, aby nauczyć się skutecznie kreować i promować swój wizerunek.
Warsztat poprowadzi Arek Mikrut, założyciel szkoły języka angielskiego Co Ludzie Powiedzą, ekspert w nauczaniu języka angielskiego oraz rozwoju marek edukacyjnych.
Podczas spotkania dowiesz się jak identyfikować kluczowe elementy Twojej unikalnej marki, od wartości po umiejętności, które przyciągają uwagę potencjalnych pracodawców lub klientów. Odkryjesz również jak efektywnie zarządzać swoją obecnością online i wykorzystać media społecznościowe do budowania profesjonalnego wizerunku.
Warsztaty zakończymy stworzeniem indywidualnego planu rozwoju Twojej marki osobistej, abyś mógł świadomie kształtować swoją przyszłość. Nie przegap szansy na odkrycie swojego potencjału i zapisz się już dziś!
Prowadzący: Arek Mikrut
Arkadiusz Mikrut
Założyciel szkoły języka angielskiego i kultury brytyjskiej w Lublinie Co Ludzie Powiedzą (2014, 6500 absolwentów). Trener general English i business English od 2008 roku. Prekursor stosowania metod szybkiego zapamiętywania w nauce języka angielskiego. Prelegent na wielu konferencjach, gość programów radiowych i telewizyjnych (gościł również na łamach Forbesa i Newsweeka).
Na swoich szkoleniach stawia na dobry humor, ćwiczenie umiejętności konwersacyjnych i różnorodność, która sprawia, że zajęcia językowe mają być nie tylko solidnym zastrzykiem wiedzy, ale też frajdą dla ucznia.
Prowadzi na YouTube program Kawa z Mikrutem, w którym uczy angielskiego i pomaga rozwiązywać problemy związane z nauką.
Więcej o firmie: Co Ludzie Powiedzą
Zobacz też: https://www.facebook.com/tenarkadiuszmikrut | https://www.instagram.com/arek.mikrut/
| https://www.tiktok.com/@arek.mikrut | https://www.youtube.com/@biznesowy5oclock
10.05.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Wpuszczeni w kanał – budowanie komunikacji marketingowej jako sztuka tworzenia story„ | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
OPIS WARSZTATU:
Umiejętność zarządzania projektem to jedna z kluczowych kompetencji. Celem warsztatu jest pogłębienie wiedzy w zakresie przygotowania i prowadzenia komunikacji marketingowej jako elementu opowieści o marce.
Warsztat dedykowany jest w szczególności studentom i absolwentom kierunków: zarządzanie, ekonomia, dziennikarstwo, komunikacja marketingowa, komunikacja medialna, kulturoznawstwo i pokrewne / młodzieży uczęszczającej do szkół średnich z ostatnich lat, marketingowcom, grafikom, a także osobom zainteresowanym tematem komunikacji marketingowej.
Warsztat połączony z dyskusją, burzą mózgów oraz case studies pokaże, w jaki sposób budować efektywną i efektowną komunikację marketingową. Opowiemy nie tylko o tworzeniu i prowadzeniu relacji z odbiorcą, ale także, jak ją zakończyć. Przywołamy przykłady ze świata oraz rynku lokalnego, które osiągnęły sukces, ale i poniosły porażki.
Podczas warsztatu:
- dowiesz się czym jest dzisiaj jest marketing i jak wygląda współczesny marketing mix;
- dowiesz się na czym polega tworzenie strategii marketingowej. Czym różni się od strategii biznesu, komunikacji i jaki ma wpływ na kształt projektów marketingowych;
- dowiesz się jak wygląda proces tworzenia i składowe solidnej strategii marketingowej;
- dowiesz się jak wygląda definiowanie celów w marketingu – od celu biznesowego przez strategiczny po marketingowy;
- poznasz rodzaje projektów marketingowych;
- poznasz różnice w budowaniu strategii marketingowej na rynkach B2B, B2C oraz B2B2C;
- poznasz specyfikę budowania strategii marketingowej dla segmentu e-commerce;
- dowiesz się jak agencje badawcze, reklamowe, domy mediowe współtworzą proces definiowania kanałów dotarcia w odniesieniu do ścieżki klienta (consumer journey);
- dowiesz się jak transformacja digitalowa zrewolucjonalizowała sposób dotarcia do konsumenta;
- poznasz sukcesy i porażki w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych. Case studies;
- dowiesz się jak budować i kończyć dojrzałe biznesowe partnerstwo (consumer journey)
- dowiesz się w jaki sposób transformacja digitalowa zrewolucjonalizowała sposób dotarcia do konsumenta?
Prowadzący: Joanna Skrobowska-Gruba i Robert Mazurek (Maik Agencja Reklamowa)
Joanna Skrobowska-Gruba | LinkedIn i Robert Mazurek | LinkedIn pracują w Maik Agencja Reklamowa. Kooperują z brandami lokalnymi i globalnymi. Eksperci w dziedzinie komunikacji z poszanowaniem etyki oraz pracy zespołowej, umacniania pozycji biznesów i budowania świadomości brandów. Myślenie strategiczne łączą z kreatywnym. Otwarci na nowe.
UWAGA ZMIANA TERMINU warsztatu – „Praktyczne poszukiwanie pomysłu biznesowego” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin. Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA warsztat nie odbędzie się w terminie majowym, lecz w kolejnym miesiącu: NOWY TERMIN 13.06.2024 r. godz. 13:00-15:00 | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
13.05.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Praktyczne poszukiwanie pomysłu biznesowego” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
UWAGA ZMIANA TERMINU warsztatu – „Praktyczne poszukiwanie pomysłu biznesowego” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin. Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA warsztat nie odbędzie się w terminie majowym, lecz w kolejnym miesiącu: NOWY TERMIN 13.06.2024 r. godz. 13:00-15:00 | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
Na warsztatach dowiesz się:
– w jaki sposób można znaleźć pomysł na biznes?
– Czy na pasji można zarobić?
– Czy potrzebuję doświadczenia aby prowadzić biznes?
– Jak formalnie rozpocząć zarabianie i uniknąć problemów prawno-podatkowych?
Będą to warsztaty praktyczne w poszukiwaniu pomysłu, reklamy itp. Liczba miejsc ograniczona do 30 osób.
Prowadzący: Ireneusz Połeć
Ireneusz Połeć – przedsiębiorca od 2007 roku. Pierwsze przygody z przedsiębiorczością i biznesem zaczynał w liceum. Działalność gospodarczą otworzył na studiach mając 150 zł. Absolwent studiów matematyki i informatyki. Ukończył studia podyplomowe z rachunkowości przedsiębiorstw, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Master Of Business Administration. Aktywnie od kilku lat działa w branży edukacyjnej. Główne zainteresowania to biznes, podatki, informatyka i sport. Przez 8 lat był członkiem Rady Dzielnicy Bronowice w Lublinie, gdzie aktywnie działał na rzecz mieszkańców. Członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego dla Województwa Lubelskiego. Został odznaczony medalem Prezydenta Miasto Lublin za podejmowanie licznych przedsięwzięć na rzecz środowisk lokalnych oraz aktywną pracę społeczną. Otrzymał również brązową odznakę honorowego dawcy krwi. Wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Lubelskie. Członek Powiatowej Rady Rynku Pracy oraz Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy z ramienia pracodawców. Pomysłodawca wydarzenia “Maraton przedsiębiorczości”, które promuje prowadzenie własnego biznesu wśród uczniów i studentów. Obecnie jest wspólnikiem kilku spółek, które działają w różnych branżach. Jedną z nich jest Polski Instytut Księgowości i Finansów Sp. z o.o., gdzie jest prezesem zarządu. Firma zajmuje się kompleksowymi usługami księgowymi wraz z usługami dodatkowymi. Pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ich codziennych problemów. W tym roku razem z żoną został fundatorem fundacji EduTrend, która będzie zajmowała się edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu prowadzenia biznesu i nowoczesnych technologii.
23.05.2024 r. godz. 10.00-12:00 – „(nie)Ręcznie zaprojektowane” | Fundacja Rozwoju Designu LuCreate, Krakowskie Przedmieście 53, Lublin
OPIS WARSZTATU:
Uczestnik wydarzenia dowie się jak wykorzystać ręcznie wykonane grafiki, szkice czy formy malarskie w nowoczesnej grafice projektowej. Zdobędzie wiedzę jak budować swoją konkurencyjność na rynku dzięki łączeniu tradycyjnych technik ręcznych, z technikami digitalowymi. Podczas szkolenia pokażemy pliki źródłowe, proces powstawania oraz efekty końcowe projektów i produktów powstałych z takiego właśnie połączenia. Uczestnicy dowiedzą się jak efektywnie reprodukować materiał odręczny i dzięki jakim programom efektywnie łączyć go z technikami cyfrowymi.
Warsztat dedykowany jest grafikom, studentom i absolwentom kierunku grafika/młodzieży uczęszczającej do liceum plastycznego z ostatnich lat – maks. 30 osób.
Prowadzący: Michał Ćwiek
Michał Ćwiek
Właściciel MOCNO i główny projektant. Ekspert w dziedzinie brandingu, identyfikacji wizualnej i projektowania opakowań. Wykładowca akademicki na ISP UMCS oraz wiceprezes Fundacji Rozwoju Designu LuCreate. Kurator galerii Pracownia Otwarta. Współtwórca konferencji kreatywnej Lubelski Wzór. Pasjonat sportu i sztuki.
www.mocnostudio.pl
27.05.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Szybki start na LinkedIn. Buduj swój profesjonalny profil osobisty” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
Opis:
Jeśli ktoś jeszcze myśli o LinkedIn tylko jako miejscu do szukania pracy, to zatrzymał się w poprzedniej dekadzie. W dzisiejszym cyfrowym świecie obecność na LinkedIn to nie opcja, ale konieczność dla każdego, niezależnie od roli zawodowej czy branży. LinkedIn to miejsce dla przedsiębiorców, pracowników na różnych szczeblach hierarchii, ale również dla młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą chcącą poznać potencjał platformy LinkedIn i jej znaczenie na drodze do kariery, zapraszam na warsztat. Za pomocą LinkedIn możesz:
– zadbać o swój wizerunek i pierwsze wrażenie w sieci, gdzie ciągle jesteśmy „googlowani”,
– rozwijać relacje zawodowe i docierać do swojej docelowej grupy,
– uczyć się nowych rzeczy, śledzić trendy, dyskutować i poszerzać perspektywy dzięki specjalistom z różnych dziedzin.
Podczas warsztatu, krok po kroku dowiesz się: jak skutecznie określić cel obecności i grupę docelową, jak zwiększyć widoczność swojego profilu poprzez słowa kluczowe, jak uzupełnić poszczególne sekcje w profilu na LinkedIn, aby znalazł Cię rekruter albo klient.
Uwaga! Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie konta na LinkedIn. Na zajęciach każdy z uczestników może mieć ze sobą laptop, aby w czasie rzeczywistym pracować nad swoim profilem.
Prowadząca: Marta Szymańska-Jarosz
Jest certyfikowaną projektantką kariery, trenerem LinkedIn, specjalistką ds. promocji i komunikacji w Biurze Karier KUL. Od ponad 10 lat realizuje w środowisku akademickim projekty edukacyjne dotyczące planowania kariery, poszukiwania pracy i rozwoju kompetencji przedsiębiorczych. Jest wielką entuzjastką wykorzystania LinkedIn do budowania marki osobistej, dlatego wspiera w opracowaniu efektywnych profili osobistych na tej platformie, zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły.
W social mediach (IG i LI) buduje markę osobistą jako @DziewczynaOdLinkedin’a:
https://www.instagram.com/dziewczyna_od_linkedina
https://www.linkedin.com/in/marta-szymanska-jarosz
03.06.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Przezwyciężenie 5 dysfunkcji pracy zespołowej jako fascynująca analiza zespołów” | ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o., Erazma Plewińskiego 18, Lublin
OPIS WARSZTATU:
Podczas warsztatów zostaną poruszone następujące zagadnienia:
- Czym jest zespół
- Jakie pytania należy sobie zadać, aby zbudować spójny i efektywny zespół
- Co pomaga, a co przeszkadza w efektywnej pracy zespołowej
- Jak dysfunkcje wpływają na pracę w zespole i w jaki sposób można je przezwyciężyć
Wszystko to pozwoli Ci na przeprowadzenie skutecznej analizy swojego zespołu.
Sugerowana grupa docelowa:
- Młodzież technikum (logistyka / mechanika / elektryka / mechatronika ) lub liceum z klas 4 – 5.
- Nauczyciele
Prowadzący: ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.
Warsztat przeprowadzi zespół projektowy pracowników ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.
Mariusz Mazur Kierownik Logistyki Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Przemysłu. Od ponad 20 lat buduję samodzielne, zmotywowane zespoły, wspieram je w odnoszeniu sukcesów. Od 3 lat rozwijam swoje umiejętności coachingowe i mentoringowe. W swojej pracy stosuję elementy turkusowego podejścia do zarządzania, opartego na zaufaniu, partnerstwie i elastyczności. | Łukasz Kozak Dyrektor Produkcji Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej o kierunku Automatyka i Robotyka. Od 2021 roku wspieram osoby oraz firmy w rozwoju jako praktyk, Coach i Mentor. Od ponad 10 lat tworzę zespoły osiągające sukcesy w przemyśle produkcyjnym. Specjalizuję się w zarządzaniu oraz optymalizacji procesów produkcyjnych, szkoleniu oraz rozwoju pracowników opartego na zaufaniu, partnerstwie i samodzielności. | Małgorzata Borek HR Manager Absolwentka KUL na kierunku Socjologia oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Coach. Od blisko 20 lat dzielę się wiedzą i doświadczeniami z obszaru HR oraz tworzę zespoły oparte na współpracy i wzajemnym szacunku. Moje doświadczenie zawodowe skupia się na obszarach: rekrutacja, onboarding, employer branding, budowanie systemu benefitów, współudział w tworzeniu ścieżki karier i programów motywacyjnych, a także zarządzanie zespołem kadrowo-płacowym. | Karolina Ośka Kierownik Zmiany w Dziale Jakości Jestem absolwentką studiów podyplomowych o kierunku Innowacyjne Zarządzanie Produkcją na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Od 2021 roku wspieram w zakresie budowania skutecznych zespołów. Rozwijam swoje zespoły w umiejętności analizy danych jakościowych, opracowywaniu i wdrażaniu standardów oraz poprawie jakości procesów produkcyjnych. Dodatkowo jestem trenerem szkoleń dotyczących tematów ciągłego doskonalenia oraz komunikacji. |
07.06.2024 r. godz. 12:00-14:00 – „Branding – jak zbudować markę własnego biznesu” | HEJ!, Peowiaków 11, Lublin
Warsztat w prosty sposób, na przykładzie, pokaże proces budowania marki dla własnego biznesu i jego etapy: od ustalenia misji i wizji, przez wyznawane wartości, ton głosu, osobowość, kolorystykę i identyfikację wizualną marki. Omówimy także w jaki sposób opracować koncepcję komunikacji stworzonej marki. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak ważna jest marka w biznesie i w jaki sposób nawiązać emocjonalną relację z klientem docelowym. Zostaną zainspirowani ciekawymi przykładami ze świata i lepiej zrozumieją swój własny odbiór popularnych marek, co z kolei przełoży się na większą świadomość swojej własnej marki.
Branding – build a brand for your own business
Based on a case study, in a simplified way, the workshop will take the participants through the process of building a business brand: from identifying the mission and vision, to brand values, tone of voice, personality, colour palette, and visual identity. It will touch on how to develop a concept of communication of the brand we created. The workshop participants will learn about the importance of brands in business and how to make an emotional connection with their target customer. They will get inspired by interesting examples from the global market, and gain a better understanding of their own perception of popular brands. This will in turn increase their awareness of their own brand.
W warsztacie mogą wziąć udział również osoby anglojęzyczne. Liczba miejsc ograniczona do 30 osób.
Prowadzący: Gosia Kornijów & Rommel Gracias | Smith&Baboon
Gosia Kornijów i Rommel Gracias tworzą firmę Smith&Baboon. Pracują na rynku globalnym z Lublina. Umacniają pozycję rynkową biznesów i zwiększają ich wartość przez strategiczne budowanie i rozwój marki biznesowej. Wyróżniają się podejściem strategicznym i kreatywnym. Są orędownikami kreatywności, inkluzywności i etyki w biznesie. Na co dzień artyści i praktycy ciągłej nauki i inspiracji również w życiu codziennym.
EDYCJA JESIEŃ 2023
Z sukcesem zakończyliśmy program miejski Lublin Skills Up! 2023 r.
Wsparcie młodzieży w pozyskaniu kompetencji niezbędnych na rynku pracy to jedno z zadań, jakie miasto postanowiło zrealizować w mijającym roku. Każdy z 20 bezpłatnych warsztatów z cyklu Lublin Skills Up! rozwijał nowe umiejętności. Skorzystali z nich młodzi ludzie, stojący u progu wyboru ścieżki kariery zawodowej, w tym studenci, absolwenci uczelni wyższych, a także uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Kończąca się edycja jesienna edycja miejskiego programu jest również okazją do częściowego podsumowania działań realizowanych w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Partnerami Lublin Skills Up w 2023 roku byli: Skende Shopping; Fundacja Grupy Aliplast i Fundacja Sempre a Frente. Uczestnicy spotykali się w przestrzeni młodzieżowej, z którą współpracuje Miasto – Miejscówka w Centrum Handlowym SKENDE Shopping.
RELACJA ZDJĘCIOWA Z PODSUMOWANIA LUBLIN SKILLS UP! 13.12.2023 r. edycja wiosna & jesień 2023: https://bitly.ws/36MIu
Program Lublin Skills Up! to cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych dla młodzieży, ukierunkowany na wsparcie kompetencji niezbędnych na rynku pracy. Każdy z warsztatów będzie rozwijał wśród uczestników i uczestniczek nowe umiejętności. Będą to między innymi: zasady skutecznej komunikacji, asertywność, metody pracy nad własnym potencjałem czy budowanie pewności siebie, a także przygotowanie do poszukiwania pracy oraz osiągnięcia sukcesu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Program uwzględnia spotkania z coachem oraz praktykami biznesowymi, posiadającymi wiedzę merytoryczną i doświadczenie we wspieraniu młodych na ścieżce rozwoju. Odbiorcą projektu jest pełnoletnia młodzież, stojąca u progu wyboru ścieżki kariery zawodowej – studenci, absolwenci uczelni wyższych, a także uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Lublin.
Program Lublin Skills Up! realizowany jest w ramach działań Miasta Lublin na rzecz Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.
Dodatkowym komponentem motywacyjnym dla młodzieży jest możliwość zbierania naklejek – „Skilli” za udział w warsztatachi wymieniania ich na nagrody.
Za zebranie 5 „Skilli” przysługuje gadżet, zaś za zebranie 10 „Skilli” nagroda gwarantowana. Szczegóły dotyczące udziału w programie określa Regulamin.
Warsztaty odbywają się w wyznaczone środy danego miesiąca, aż do końca roku 2023. Aby wziąć udział w danym warsztacie wymagana jest rejestracja oraz akceptacja Regulaminu Programu.
13.09 godz. 10:00-12:00 – Self coaching, czyli praca z wewnętrznym krytykiem
Podczas warsztatów:
- dowiesz się czym jest self coaching oraz dlaczego warto rozmawiać z sobą samym;
- poznasz 5 technik radzenia siebie z emocjami określanymi jako „trudne”;
- rozpoznasz swój wewnętrzny głos, który powstrzymuje Cię od działania;
- poznasz 3 ćwiczenia, które pozwolą Ci opanować Twojego wewnętrznego krytyka;
- zastosujesz 2 najskuteczniejsze metody w pokonywaniu autosabotażu działań;
- poznasz techniki ułatwiające radzenie sobie z przeciwnościami losu;
- staniesz się inspiracją dla innych.
Formularz rejestracyjny
Dla grup
Indywidualny
Prowadząca: Anna Nizioł
Psycholog biznesu, coach, trener kompetencji miękkich, terapeuta, wykładowca-praktyk w obszarze psychologii biznesu oraz psychologii społecznej, właścicielka firmy szkoleniowej COMPETIVA.
Obszary nad jakimi pracuje na co dzień to zarządzanie zmianą w organizacji, zarządzanie procesami, doradztwo strategiczne dla organizacji, diagnoza i rozwój kompetencji menadżerskich, radzenie sobie w kryzysie, zarządzanie stresem, zarządzanie czasem i organizacja pracy zespołu, zarządzanie konfliktem w zespole. Ekspert merytoryczny w dziedzinie uczenia osób dorosłych.
Od kilku lat rozwija kompetencje młodzieży wchodzącej na ścieżkę zawodową poprzez diagnozę predyspozycji zawodowych, pomaga dokonywać wyborów kształcenia oraz prowadzi procesy coachingowe w osiąganiu założonych celów.
20.09 godz. 10:00-12:00 – Obudź w sobie potencjał!
Obudź w sobie potencjał!
- Bogactwo własnego potencjału. Moje wartości. Czego szukam w pracy?
- Kompetencje twarde i miękkie.
- Czym są uniwersalne umiejętności, jakie są ich rodzaje oraz w jakich zawodach można je wykorzystać?
- Identyfikacja swoich mocnych stron.
- Mój kierunek zawodowy – w którą stronę pójść, jakie kompetencje rozwijać i gdzie szukać wsparcia?
Formularz rejestracyjny
Prowadząca: Małgorzata Połok
Małgorzata Połok – doświadczony coach i trener biznesu. Właścicielka firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ.
Ukończyła Szkołę Coachów Akademii SET® oraz Szkołę Trenerów IBD Business School oraz Wyższej Szkoły Biznesu im. L. Koźmińskiego. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego UMSC w Lublinie.
Ma już za sobą ponad 1150 godzin szkoleń i warsztatów oraz 530 godzin sesji coachingowych. Przeprowadziła audyty pracownicze diagnozując 276 pracowników w różnych organizacjach.
Posiada 27-letnie doświadczenie zawodowe, z czego ponad 15 lat na stanowiskach menadżerskich. Prowadziła liczne szkolenia, wykłady i prelekcje dla przedsiębiorców. Wspiera organizacje w rekrutacji oraz HR.
Prowadzi programy rozwojowe dla firm. Diagnozuje potencjał i obszary do rozwoju pracowników. Wspiera zespoły w usprawnianiu komunikacji. Pracuje z menadżerami podczas warsztatów rozwojowych oraz coachingu biznesowego.
Wspiera ludzi w każdym wieku w drodze do satysfakcji zawodowej, pomaga przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Pracuje z młodzieżą warsztatowo nad odkrywaniem własnego potencjału.
Pełna pomysłów i otwarta na ludzi. Inspiruje i sama wciąż poszukuje inspiracji.
20.09 godz. 12:00-14:00 – Budowanie rozpoznawalności za pomocą social media. Poznaj 5 wskazówek, jak wykorzystać media społecznościowe do budowania swojej marki i rozwijania swojej kariery
Budowanie rozpoznawalności za pomocą social media. Czyli 5 wskazówek, jak wykorzystać media społecznościowe do budowania swojej marki i rozwijania swojej kariery.
- Załóż konto do budowania marki osobistej. Przegląd mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn i TikTok pod względem grupy odbiorców i użyteczności.
- Wybierz interesujące Cię tematy i zgłębiaj wiedzę – poszukuj ekspertów i nawiązuj kontakty.
- Bądź autentyczny/a i wiarygodny/a – niech na social media znajdą się dowody Twojej aktywności.
- Dziel się wiedzą i edukuj – korzystaj z wiarygodnych źródeł i twórz atrakcyjne posty.
- Zaplanuj swoje działania i daj sobie czas.
- Czas trwania: 2h.
- Wyjdź z planem i pełną głową pomysłów do zrealizowania 😊
Formularz rejestracyjny
Prowadząca: Paulina Siewierska-Kowalczyk
Absolwentka UMCS Lublin, mgr psychologii.
Od 4 lat właścicielka agencji mediów społecznościowych StartUp Social Media w Lublinie. W swojej firmie koordynuje i zarządza pracą swojego zespołu, który prowadzi konta biznesowe klientów na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Tworzy opisy i wizualizacje oraz plany i harmonogramy postów i relacji w social media oraz dba o pozytywny wizerunek firm, aktualizację informacji i kontakt z obecnymi i przyszłymi klientami.
Paulina planuje, tworzy i zarządza płatnymi kampaniami META ADS dla swoich klientów. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji i obsługi mediów społecznościowych dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie działać na swoich biznesowych kanałach komunikacji w formie indywidualnej i grupowej.
Prowadzi warsztaty dla młodzieży z zakresu budowania marki osobistej za pomocą social media i wykorzystania mediów społecznościowych w przyszłej pracy zawodowej.
11.10 godz. 10:00-12:00 – Społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli CSR w praktyce
Na warsztatach dowiesz się:
- Dlaczego praca w CSR to jeden z najlepszych zawodów, jakie możesz mieć
- Czym jest “community engagement”
- Jak kultowy serial „Friends” pomoże Ci znaleźć pracę
- Dlaczego działania sponsoringowe są już passe i co je zastąpiło
- Jak angażować lokalne społeczności
- Jak zaangażować pracowników do działań społecznych
Formularz rejestracyjny
Dla grup
Indywidualny
Prowadzący: Katarzyna Kołyga oraz Tomasz Ćwiek
Katarzyna Kołyga
Specjalista ds. współpracy z lokalnymi społecznościami i komunikacji – z pasji, wykształcenia i doświadczenia. Absolwentka „Dziennikarstwa i komunikacji społecznej” na UMCS. Ma 10-letnie doświadczenie w działaniach public relations i media relations.
W SKENDE zajmuje się realizacją strategii „Community Engagement”. Na co dzień współpracuje z lokalnymi NGOs, jednostkami miejskimi i sektorem prywatnym. Wszystko po to, aby stworzyć działania, które będą angażować i realnie wypływać na życie innych.
Tomasz Ćwiek
Dyrektor Inwestycyjny w Grupie Aliplast (Aliplast Sp. z o.o. oraz Aliplast Extrusion Sp. z o.o.), od 2022 roku Prezes Odlewni Lublin Sp. z o.o. oraz Fundacji Grupy Aliplast.
Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie oraz Politechnikę Lubelską – kierunek Zarządzanie i Marketing. Pilot i instruktor samolotowy w Szkole Lotniczej Exin, Navcome System oraz Aeroklub Świdnik.
Zainteresowania: Sporty wodne – żeglarstwo, tenis, golf, jazda konna, rower, bieganie, wycieczki górskie, a zimą snowboard.
18.10 godz. 10:00-12:00 – Pokaż swój potencjał! Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej i zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie?
Pokaż swój potencjał! Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej i zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie? – opis warsztatu:
- Kogo aktualnie szukają pracodawcy? Kompetencje przyszłości.
- Przebieg rozmowy rekrutacyjnej.
- Rodzaje pytań rekrutacyjnych. Jak odpowiadać na pytania?
- Co obniża szansę kandydata na zatrudnienie, a co ją zwiększa? Praktyczne porady rekruterów i pracodawców.
- Przygotowanie do rozmowy o pracę. Jak przygotować dobre CV?
Formularz rejestracyjny
Dla grup
Indywidualny
Prowadząca: Małgorzata Połok
Małgorzata Połok – doświadczony coach i trener biznesu. Właścicielka firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ.
Ukończyła Szkołę Coachów Akademii SET® oraz Szkołę Trenerów IBD Business School oraz Wyższej Szkoły Biznesu im. L. Koźmińskiego. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego UMSC w Lublinie.
Ma już za sobą ponad 1150 godzin szkoleń i warsztatów oraz 530 godzin sesji coachingowych. Przeprowadziła audyty pracownicze diagnozując 276 pracowników w różnych organizacjach.
Posiada 27-letnie doświadczenie zawodowe, z czego ponad 15 lat na stanowiskach menadżerskich. Prowadziła liczne szkolenia, wykłady i prelekcje dla przedsiębiorców. Wspiera organizacje w rekrutacji oraz HR.
Prowadzi programy rozwojowe dla firm. Diagnozuje potencjał i obszary do rozwoju pracowników. Wspiera zespoły w usprawnianiu komunikacji. Pracuje z menadżerami podczas warsztatów rozwojowych oraz coachingu biznesowego.
Wspiera ludzi w każdym wieku w drodze do satysfakcji zawodowej, pomaga przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Pracuje z młodzieżą warsztatowo nad odkrywaniem własnego potencjału.
Pełna pomysłów i otwarta na ludzi. Inspiruje i sama wciąż poszukuje inspiracji.
25.10 godz. 10:00-12:00 – „W różnicach siła! – analiza typów osobowości na podstawie metodologii MBTI®„
W różnicach siła! – analiza typów osobowości na podstawie metodologii MBTI®
W ramach warsztatu dowiesz się m. in. na temat:
- analizy psychologicznych źródeł różnic osobowości u poszczególnych osób,
- analizy własnych typów osobowości,
- analizy „idealnego typu” właściwego dla danego kręgu kulturowego, narodowości itp.,
- korzyści dla współpracy i rozwoju jednostek wynikające z pracy w zróżnicowanym środowisku.
Prowadząca: Magdalena Bis
Magdalena Bis – Koordynatorka Biura Rozwoju Kompetencji UMCS, psycholożka i socjolożka, doradczyni zawodowa, trenerka i asesorka AC/DC, certyfikowana coach ICC.
08.11 godz. 10:00-12:00 – Zbuduj karierę przez wolontariat
Opis warsztatu:
Czy wiecie, że wolontariat może być potężnym narzędziem w budowaniu kariery zawodowej? Warsztat udzieli Wam praktycznych wskazówek i narzędzi, które pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał płynący z zaangażowania społecznego. Podczas warsztatów zapoznacie się bliżej z rolą osoby zaangażowanej w wolontariat, wpływem na społeczność oraz rozwój osobisty. Wspólnie z prowadzącym przeanalizujecie różne rodzaje wolontariatu i tego, jakie możliwości niesie ze sobą każdy z nich. Odkryjecie korzyści płynące z wolontariatu oraz jakie umiejętności i kompetencje można zdobyć angażując się w działania społeczne. Dowiecie się też, jaki związek ma wolontariat i przyszłość zawodowa oraz poznacie tajniki efektywnej i satysfakcjonującej współpracy.
Formularz rejestracyjny
Dla grup
Indywidualny
Prowadzący: Natalia Bartoszuk (Fundacja Sempre a Frente – Partner Lublin Skills Up!).
Cześć, jestem Natalia, jestem pracownicą w Fundacji Sempre a Frente, a moim głównym obszarem pracy, jest koordynowanie działaniami wolontariuszy i wolontariuszek w Centrum Informacji i Rozwoju Młodzieży. Z wykształcenia jestem absolwentką psychologii ze specjalizacją kryminalistyczno-śledczą, a zaangażowanie społeczne stanowi fundament mojego rozwoju osobistego. Już od najmłodszych lat aktywnie angażuję się społecznie. Swoją przygodę z wolontariatem rozpoczęłam w harcerstwie jako harcerka, później drużynowa gromady zuchowej i instruktorka. Działałam jako wolontariuszka lokalnie, ale także międzynarodowo w Gruzji, uczestnicząc w wolontariacie długoterminowym realizowanym przez Europejski Korpus Solidarności. Moje zaangażowanie społeczne jest skoncentrowane głównie na rozwoju dzieci i młodzieży. Wolontariat umożliwił mi zdobywanie i rozwijanie umiejętności, które pozwoliły mi na wybranie ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Obecnie jako pracownica Fundacji Sempre a Frente, nie tylko koordynuję działaniami wolontariuszy i wolontariuszek, ale także udzielam im wsparcia w kwestiach związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Jako multiplikatorka sieci Eurodesk, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat możliwości zaangażowania społecznego oraz ścieżek rozwoju w kontekście lokalnym i europejskim.
15.11 godz. 10:00-12:00 – Stwórz profesjonalny profil na LinkedIn w 2 godziny. Warsztaty praktyczne
Hej Ty! Masz dosyć nudnych profili w social mediach? Poradzę Ci, jak wyróżnić się na poważnej platformie dla zawodowców! Na moim warsztacie „Stwórz profesjonalny profil na LinkedIn w 2 godziny. Warsztaty praktyczne.” praktycznie pokażę Ci, jak to zrobić.
Zapomnij o teorii, bo u mnie to czysta praktyka! Zrobisz zdjęcie profilowe, które przykuje uwagę, skleisz bio, które przyciągnie oferty. A to dopiero początek!
Dowiesz się, jak wysyłać zaproszenia do kontaktów, które faktycznie się liczą. Opanuj też sztukę publikowania treści, które zatrzymają przewijających się na LinkedInie i zaczną z Tobą rozmawiać!
Nie tylko o profilu jest mowa – chcę Ci pomóc zrobić wizytówkę przyszłości. Naucz się, jak polować na staże, oferty i mentorów, żeby Twoje CV było zauważalne.
W ciągu 2 godzin zrobisz swój profil, który pozwoli Ci na automatyczne wygenerowanie swojego CV dla potencjalnego rekrutera.
Widzimy się na warsztatach!
Warsztat „Stwórz profesjonalny profil na LinkedIn w 2 godziny. Warsztaty praktyczne„, wstępnie był zaplanowany na dzień 22.11.2023 r., jednakże z przyczyn niezależnych Organizator był zmuszony do przełożenia terminu warsztatu na 15.11.2023 r.
Formularz rejestracyjny
Dla grup
Indywidualny
Prowadzący: Ireneusz Połeć
Ireneusz Połeć – przedsiębiorca od 2007 roku. Pierwsze przygody z przedsiębiorczością i biznesem zaczynał w liceum. Działalność gospodarczą otworzył na studiach mając 150 zł. Absolwent studiów matematyki i informatyki. Ukończył studia podyplomowe z rachunkowości przedsiębiorstw, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Master Of Business Administration. Aktywnie od kilku lat działa w branży edukacyjnej. Główne zainteresowania to biznes, podatki, informatyka i sport. Przez 8 lat był członkiem Rady Dzielnicy Bronowice w Lublinie, gdzie aktywnie działał na rzecz mieszkańców. Członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego dla Województwa Lubelskiego. Został odznaczony medalem Prezydenta Miasto Lublin za podejmowanie licznych przedsięwzięć na rzecz środowisk lokalnych oraz aktywną pracę społeczną. Otrzymał również brązową odznakę honorowego dawcy krwi. Wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Lubelskie. Członek Powiatowej Rady Rynku Pracy oraz Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy z ramienia pracodawców. Pomysłodawca wydarzenia “Maraton przedsiębiorczości”, które promuje prowadzenie własnego biznesu wśród uczniów i studentów. Obecnie jest wspólnikiem kilku spółek, które działają w różnych branżach. Jedną z nich jest Polski Instytut Księgowości i Finansów Sp. z o.o., gdzie jest prezesem zarządu. Firma zajmuje się kompleksowymi usługami księgowymi wraz z usługami dodatkowymi. Pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ich codziennych problemów. W tym roku razem z żoną został fundatorem fundacji EduTrend, która będzie zajmowała się edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu prowadzenia biznesu i nowoczesnych technologii.
22.11 godz. 10:00-12:00 – Sztuczna inteligencja załatwi nam pracę!
1, część – Wstęp do AI i jej wpływ na rynek pracy :
Definicja AI i jej podstawowe zastosowania.
Jak AI wpływa na rynek pracy: zmieniające się role, nowe zawody i ewoluujące umiejętności.
Przykłady zastosowań AI w różnych sektorach i jak to może wpłynąć na przyszłe możliwości zatrudnienia w Polsce.
2. część – Umiejętności przyszłości a AI:
Jakie umiejętności są kluczowe w erze AI? (np. analiza danych, programowanie, umiejętność adaptacji).
Znaczenie „miękkich umiejętności”, takich jak kreatywność, zdolność do krytycznego myślenia, komunikacja w świecie zdominowanym przez technologię.
Narzędzia i zasoby do nauki i rozwijania tych umiejętności. Czas trwania 2 godz.
Warsztat „Sztuczna inteligencja załatwi nam pracę!” wstępnie był zaplanowany na dzień 15.11.2023 r., jednakże z przyczyn niezależnych Organizator był zmuszony do przełożenia terminu warsztatu na 22.11.2023 r.
Formularz rejestracyjny
Strona rejestracji:
https://lublin-skills-up-ai-tp2023-l.konfeo.com
Prowadzący: Piotr Lewandowski
Dyrektor Centrum Marketingu i Promocji WSPA,
Twórca, mentor, wykładowca akademicki i praktyk ,Lubelak z krwii i kości, absolwent socjologii na KUL, autor bloga o marketingu i kreatywności lewandowski.guru. Autor strategii marketingowych, prelegent na wielu konferencjach, gość programów radiowych i telewizyjnych. W wolnym czasie przyjaźni się ze Sztuczną Inteligencją, z którą gdy pracuje to mówi „proszę” i „dziękuję” – tak na wszelki wypadek. Entuzjasta Ai i możliwości jakie stwarza.
Linkujmy do mojego LinkedIna i na bloga :).
https://www.linkedin.com/in/lewandowskiguru/
http://lewandowski.guru/
06.12 godz. 10:00-12:00 – Skuteczna komunikacja i autoprezentacja, czyli jak otwierać sobie drzwi?
Skuteczna komunikacja i autoprezentacja, czyli jak otwierać sobie drzwi? – opis warsztatu:
- Co decyduje o skutecznej komunikacji się z otoczeniem?
- Jak mówić, żeby być rozumianym? Jak trafiać do ludzi?
- Kiedy sam/a zamykam sobie drzwi – najbardziej znane bariery komunikacyjne.
- Style komunikacji. Dlaczego z jednymi ludźmi potrafię się dogadać łatwo a z innymi trudno?
- Sztuka dobrej autoprezentacji.
Formularz rejestracyjny
Dla grup
Indywidualny
Prowadząca: Małgorzata Połok
Małgorzata Połok – doświadczony coach i trener biznesu. Właścicielka firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ.
Ukończyła Szkołę Coachów Akademii SET® oraz Szkołę Trenerów IBD Business School oraz Wyższej Szkoły Biznesu im. L. Koźmińskiego. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego UMSC w Lublinie.
Ma już za sobą ponad 1150 godzin szkoleń i warsztatów oraz 530 godzin sesji coachingowych. Przeprowadziła audyty pracownicze diagnozując 276 pracowników w różnych organizacjach.
Posiada 27-letnie doświadczenie zawodowe, z czego ponad 15 lat na stanowiskach menadżerskich. Prowadziła liczne szkolenia, wykłady i prelekcje dla przedsiębiorców. Wspiera organizacje w rekrutacji oraz HR.
Prowadzi programy rozwojowe dla firm. Diagnozuje potencjał i obszary do rozwoju pracowników. Wspiera zespoły w usprawnianiu komunikacji. Pracuje z menadżerami podczas warsztatów rozwojowych oraz coachingu biznesowego.
Wspiera ludzi w każdym wieku w drodze do satysfakcji zawodowej, pomaga przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Pracuje z młodzieżą warsztatowo nad odkrywaniem własnego potencjału.
Pełna pomysłów i otwarta na ludzi. Inspiruje i sama wciąż poszukuje inspiracji.
13.12 godz. 10:00-12:00 – Niedrewno i niemięso a jednak drewno i mięso? Czy to możliwe? Rozwój ekologicznych startup’ów.
13.12 godz. 10:30 – PODSUMOWANIE CYKLU i wręczenie nagród oraz gadżetów.
Będzie to ostatni warsztat z cyklu, na którym można zdobyć Skilla. Po warsztacie o godz. 10:30 zapraszamy z zebranymi Skillami po odbiór nagród (za min. 10 Skilli) oraz gadżetów (min. 5 Skilli) ufundowanych przez Partnerów: Fundacja Grupy Aliplast oraz Skende Shopping oraz Organizatora. Chęć wzięcia udziału w wydarzeniu należy zgłosić mailowo: biznes@lublin.eu
Prowadzący: Piotr Pietras
Przedsiębiorca i manager wywodzący się z branży technologicznej. Twórca i członek Leadershipu oddziału Edge One Solutions (2015 – 2017), które w tym czasie rozwinęło się od 0 do blisko 150 zatrudnionych i ok. 38 mln przychodu. Tworzył i zarządzał akceleratorem inwestycyjnym EduLab w branży EdTech inwestując w 15 projektów. Pozyskał ponad 30 mln PLN finansowania na rozwój projektów technologicznych. Obecnie Partner Zarządzający Green Lanes tj. grupa która tworzy proekologiczne rozwiązania na bazie konopi włóknistych (cannabis sativa var. sativa).
EDYCJA WIOSNA 2023
Warsztaty – wiosna 2023
Skuteczna komunikacja, czyli jak otwierać sobie drzwi? – 16 marca 2023 r., godz. 13:00-15:00
• Przedstawienie programu warsztatów.
• Co decyduje o skutecznej komunikacji się z otoczeniem?
• Jak mówić, żeby być rozumianym? Jak trafiać do ludzi
• Kiedy sam/a zamykam sobie drzwi – najbardziej znane bariery komunikacyjne.
• Style komunikacji. Dlaczego z jednymi ludźmi potrafię się dogadać łatwo a z innymi trudno?
ZADANIE WDROŻENIOWE: indywidualna praca nad własnym obszarem rozwojowym w zakresie skutecznej komunikacji. Podzielenie się efektami pracy na zamkniętej grupie na FB.
Czas trwania: 2 godziny
Jak brać sprawy w swoje ręce, czyli prosto o asertywności – 23 marca 2023 r., godz. 13:00-15:00
• Fakty i mity o asertywności.
• O czyje potrzeby dbam bardziej – swoje, czy innych?
• Asertywność a uległość, agresja i manipulacja.
• Dlaczego warto być asertywnym w pracy? Korzyści dla pracodawcy i pracownika.
• Metody wyrażania konstruktywnej informacji zwrotnej. Komunikat JA w praktyce.
ZADANIE WDROŻENIOWE: indywidualna praca nad własnym obszarem rozwojowym w zakresie rozwoju postawy asertywnej. Podzielenie się efektami pracy na zamkniętej grupie na FB.
Czas trwania: 2 godziny
Obudź w sobie potencjał! – 06 kwietnia 2023 r., godz. 13:00-15:00
• Bogactwo własnego potencjału. Moje wartości. Czego szukam w pracy?
• Kompetencje twarde i miękkie.
• Czym są uniwersalne umiejętności, jakie są ich rodzaje oraz w jakich zawodach można je
wykorzystać?
• Identyfikacja swoich mocnych stron.
• Mój kierunek zawodowy – w którą stronę pójść, jakie kompetencje rozwijać i gdzie szukać
wsparcia?
ZADANIE WDROŻENIOWE: indywidualna praca związana z badaniem swojego potencjału.
Podzielenie się efektami pracy na zamkniętej grupie na FB.
Czas trwania: 2 godziny
Pokaż swój potencjał! Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej i zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie? – 20 kwietnia 2023 r., godz. 13:00-15:00
• Kogo aktualnie szukają pracodawcy? Kompetencje przyszłości.
• Przebieg rozmowy rekrutacyjnej.
• Rodzaje pytań rekrutacyjnych. Jak odpowiadać na pytania?
• Co obniża szansę kandydata na zatrudnienie, a co ją zwiększa? Praktyczne porady rekruterów i pracodawców.
• Przygotowanie do rozmowy o pracę. Czy super CV wystarczy?
ZADANIE WDROŻENIOWE: indywidualna praca związana z przygotowaniem CV lub potencjalnej rozmowy rekrutacyjnej. Podzielenie się efektami pracy na zamkniętej grupie na FB.
Czas trwania: 2 godziny
Komunikacja międzypokoleniowa. Jak pogodzić potrzeby X, Y i Z w pracy? – 27 kwietnia 2023 r., godz. 13:00-15:00
• Różnice pokoleniowe. Najnowsze badania.
• Pokolenia na rynkach pracy. Kogo mogę spotkać na rozmowie rekrutacyjnej?
• Pokolenia wchodzące na rynek pracy – kim są przedstawiciele pokolenia Y oraz Z i co ich czeka na rynku pracy?
• Różnice pokoleniowe w podejściu do work-life balance.
• Jak znaleźć porozumienie międzypokoleniowe w pracy i budować satysfakcjonujące relacje
zawodowe.
Po warsztacie: wręczenie dyplomów ukończenia cyklu warsztatów.
Czas trwania: 2 godziny
Jak zostać influencerem/influencerką? – 11 maj 2023 r., godz. 13:00-15:00
• Ile zarabia Influenser?
• Ilu trzeba obserwatorów, żeby zacząć zarabiać?
• Czy to ciężka praca, czy lekka i czy dla każdego?
• Jak sobie radzić z internetowym hejtem?
• Od czego zacząć działalność w sieci?
Na te pytania odpowiedzą podczas warsztatów Basia Szmydt i Sara Ferreira – blogerki, które ze swojej działalności w Internecie uczyniły sposób na zarabianie.
Czas trwania: 2 godziny
IT bez tajemnic, czyli jak wejść do branży? – 25 maj 2023 r., godz. 13:00-15:00
W ostatnich latach branża IT cieszy się ogromną popularnością. Świat ten kusi dobrymi zarobkami, gwarancją ciągłego rozwoju i możliwością pracy zdalnej. Mimo to nadal brakuje wielu specjalistów IT a sektor ten kojarzony jest z wysokim progiem wejścia (trzeba posiadać specjalistyczną wiedzę, żeby zostać zauważonym).
Marzena Sierociuk-Perzyna (HR Learning & Development Specialist w Billennium S.A.) na przykładzie własnej ścieżki zawodowej opowie, jak zacząć pracę w firmie IT oraz co może w tym pomóc.
Czas trwania: 2 godziny
Jak zmonetyzować swoje skille, czyli jak zarabiać na swoich umiejętnościach? – 01 czerwiec 2023 r., godz. 13:00-15:00
Zdobywanie wiedzy, nowych kwalifikacji, samorozwój – to wszystko jest oczywiście bardzo ważne.
Jednak jakże często zapomina się o tej najważniejszej umiejętności, jaką jest wykorzystanie zdobytych kompetencji w celu zarobienia pieniędzy.
Co nam po znajomości technik negocjacji, jeśli nie będziemy potrafili przyciągnąć naszą ofertą klienta, który chciałby z nami negocjować?
Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zarabiać prawdziwe pieniądze wykorzystując do tego swoje umiejętności, to nie może Cię zabraknąć na tym wyjątkowym warsztacie.
Czego się dowiesz:
- Jakie są wady i zalety pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
- Skąd wziąć pomysł na biznes oparty na talencie humanistycznym;
- Jak określić komu będziemy chcieli świadczyć nasze usługi;
- Jak napisać ofertę, której nikt nie będzie w stanie się oprzeć;
- Skąd pozyskać pierwszych klientów;
- Jak utrzymać klientów i stale poszerzać ich bazę;
- Jak zarobić pierwsze poważne pieniądze i stać się niezależnym finansowo;
- Jak radzić sobie z nadmiarem pracy i zwiększonym obłożeniem, gdy doba staje się za krótka;
Warsztaty „Jak zmonetyzować swoje skille, czyli jak zarabiać na swoich umiejętnościach?” to połączenie teorii z praktyką, w którym każdy uczestnik będzie miał okazję pracować nad własnym projektem odkrywając sposób na przekształcenie swoich talentów w konkretne, dochodowe możliwości.
Dołącz i przekonaj się, że Ty też możesz odnieść sukces i zrealizować swoje marzenia!
Czas trwania: 2 godziny
Budowanie rozpoznawalności za pomocą social media. Poznaj 5 wskazówek, jak wykorzystać media społecznościowe do budowania swojej marki i rozwijania swojej kariery – 15 czerwiec 2023 r., godz. 13:00-15:00
- Załóż konto do budowania marki osobistej. Przegląd mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn i TikTok pod względem grupy odbiorców i użyteczności.
- Wybierz interesujące Cię tematy i zgłębiaj wiedzę – poszukuj ekspertów i nawiązuj kontakty.
- Bądź autentyczny/a i wiarygodny/a – niech na social media znajdą się dowody Twojej aktywności.
- Dziel się wiedzą i edukuj – korzystaj z wiarygodnych źródeł i twórz atrakcyjne posty.
- Zaplanuj swoje działania i daj sobie czas.
Czas trwania: 2 godziny
Jak szukać pracy, wykorzystując nowoczesne narzędzia? – 29 czerwiec 2023 r., godz. 13:00-15:00
Żyjemy w bardzo dynamicznym tempie, to co jeszcze chwile temu było w sferze planów teraz jest normalnością, zmiany towarzyszą nam na każdym kroku. Jedno jest pewne – zmiany są nieuniknione i są jedyną stałą w dzisiejszym świecie. Rynku pracy oczywiście te zmiany nie omijają i omijać nie będą. Średnio w przeciągu swojego życia 12 razy będziemy zmieniali pracę dlatego do tego warto się przygotować i podejść w inny sposób niż podchodzą inni. A nad tym będziemy pracować na warsztacie: Jak szukać pracy, wykorzystując nowoczesne narzędzia?
Czas trwania: 2 godziny
Harmonogram warsztatów – wiosna 2023
TERMIN | TEMATYKA WARSZTATU | LOKALIZACJA | REJESTRACJA: | |
1 | 16.03.2023 r., godz.13:00-15:00 | Skuteczna komunikacja, czyli jak otwierać sobie drzwi? | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
2 | 23.03.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Jak brać sprawy w swoje ręce, czyli prosto o asertywności. | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
3 | 06.04.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Obudź w sobie potencjał! | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
4 | 20.04.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Pokaż swój potencjał! Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej i zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie? | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
5 | 27.04.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Komunikacja międzypokoleniowa. Jak pogodzić potrzeby X, Y i Z w pracy? | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
6 | 11.05.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Jak zostać influencerem/influencerką? (prowadzące warsztat: Sara Ferreira i Basia Szmydt) | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
7 | 25.05.2023 r., godz. 13:00-15:00 | IT bez tajemnic, czyli jak wejść do branży? (prowadząca: Marzena Sierociuk-Perzyna, HR Learning & Development Specialist w Billennium S.A.) | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
8 | 01.06.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Jak zmonetyzować swoje skille, czyli jak zarabiać na swoich umiejętnościach? (prowadzący warsztat: Arek Mikrut – właściciel szkoły j. angielskiego „Co ludzie powiedzą”) | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
9 | 15.06.2023 r., godz. 13:00-15:00 | WARSZTAT dn. 15.06.2023 r. ODWOŁANY Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA. WARSZTAT zostanie przeprowadzony w innym terminie – więcej informacji wkrótce. Budowanie rozpoznawalności za pomocą social media. Poznaj 5 wskazówek, jak wykorzystać media społecznościowe do budowania swojej marki i rozwijania swojej kariery (prowadząca Paulina Siewierska-Kowalczyk – właścicielka StartUp Social Media) | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
10 | 29.06.2023 r., godz. 13:00-15:00 | Jak szukać pracy, wykorzystując nowoczesne narzędzia? (prowadząca Kinga Rogala Gutowska, mentor biznesu) | „Miejscówka”-SKENDE | Rejestracja zakończona |
Sylwetki prowadzących warsztaty w ramach Programu Lublin Skills Up! – wiosna 2023
Małgorzata Połok – prowadząca warsztaty w terminie 16.03-27.04.2023 r.
Coach i trener biznesu. Ukończyła Szkołę Coachów Akademii SET® oraz Szkołę Trenerów IBD Business School oraz Wyższej Szkoły Biznesu im. L. Koźmińskiego. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego UMSC w Lublinie.
Prowadzi programy rozwojowe dla firm. Diagnozuje potencjał i obszary do rozwoju pracowników. Wspiera zespoły w usprawnianiu komunikacji. Pracuje z menadżerami podczas warsztatów rozwojowych oraz coachingu biznesowego.
Wspiera ludzi w każdym wieku w drodze do satysfakcji zawodowej, pomaga przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Pracuje z młodzieżą warsztatowo nad odkrywaniem własnego potencjału.
Więcej o firmie: INSPIRACJA I ROZWÓJ Małgorzata Połok
Sara Ferreira i Basia Szmydt – prowadzące warsztat w dniu 11 maja 2023 r.
temat: Jak zostać influencerem/influencerką?
Sara Ferreira (Miss Ferreira)
jest influencerką, blogerką lifestylową. Interesuje się modą oraz dekoracją wnętrz. W mediach społecznościowych, które prowadzi dominują treści związane z rodzicielstwem.
Więcej o Sarze przeczytacie na Jej blogu: https://missferreira.pl
Basia Szmydt
od 10 lat prowadzi lifestylowego bloga o wnętrzach, podróżach, gotowaniu czy prowadzeniu domu. Ambasadorka Miasta Lublin i zwyciężczyni plebiscytu #Hasztagi Roku 2022 w kategorii Bloger Roku.
Więcej o Basi przeczytacie na Jej blogu: https://basiaszmydt.pl
Marzena Sierociuk-Perzyna – prowadząca warsztat w dniu 25 maja 2023 r.
temat: IT bez tajemnic, czyli jak wejść do branży?
HR Learning & Development Specialist w Billennium S.A.
pracuje w Dziale Szkoleń i Rozwoju w Billenium S.A. Od ponad 3 lat prowadzi projekt „Akademia Wiedzy”, którego celem jest wsparcie pracowników w dzieleniu się wiedzą między sobą. Organizuje wewnętrzne wydarzenia oraz pomaga prelegentom w jak najlepszym przygotowaniu do ich wystąpień. Przeszła drogę od sprzedawcy, przez testera manualnego oraz Scrum Mastera do Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju. Swoje aktualne działania wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ponieważ – jak sama twierdzi – lubi to co robi oraz daje jej to olbrzymią satysfakcję.
Więcej o firmie: Billennium S.A.
Arkadiusz Mikrut – prowadzący warsztat w dniu 01 czerwca 2023 r.
Założyciel szkoły języka angielskiego i kultury brytyjskiej w Lublinie Co Ludzie Powiedzą (2014, 6500 absolwentów). Trener general English i business English od 2008 roku. Prekursor stosowania metod szybkiego zapamiętywania w nauce języka angielskiego. Prelegent na wielu konferencjach, gość programów radiowych i telewizyjnych (gościł również na łamach Forbesa i Newsweeka).
Na swoich szkoleniach stawia na dobry humor, ćwiczenie umiejętności konwersacyjnych i różnorodność, która sprawia, że zajęcia językowe mają być nie tylko solidnym zastrzykiem wiedzy, ale też frajdą dla ucznia.
Prowadzi na YouTube program Kawa z Mikrutem, w którym uczy angielskiego i pomaga rozwiązywać problemy związane z nauką.
Więcej o firmie: Co Ludzie Powiedzą
Zobacz też: https://www.facebook.com/tenarkadiuszmikrut | https://www.instagram.com/arek.mikrut/
| https://www.tiktok.com/@arek.mikrut | https://www.youtube.com/@biznesowy5oclock
Paulina Siewierska-Kowalczyk – prowadząca warsztat w dniu 15 czerwca 2023 r.
Absolwentka UMCS Lublin, mgr psychologii. Od 4 lat właścicielka agencji mediów społecznościowych StartUp Social Media w Lublinie. W swojej firmie koordynuje i zarządza pracą swojego zespołu, który prowadzi konta biznesowe klientów na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.
Paulina planuje, tworzy i zarządza płatnymi kampaniami META ADS dla swoich klientów. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji i obsługi mediów społecznościowych dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie działać na swoich biznesowych kanałach komunikacji w formie indywidualnej i grupowej.
Prowadzi warsztaty dla młodzieży z zakresu budowania marki osobistej za pomocą social media i wykorzystania mediów społecznościowych w przyszłej pracy zawodowej.
Więcej o firmie: StartUp Social Media
Kinga Rogala Gutowska – prowadząca warsztat w dniu 29 czerwca 2023 r.
Na co dzień sprzedaje usługi HR, rekrutuje, zarządza zespołem, szkoli oraz wspiera uczestników programów mentoringowych w m.in. w znalezieniu pracy/przebranżowieniu się/powrotu na rynek pracy po dłuższej nieobecności wykorzystując nowoczesne, nieszablonowe metody.
“Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” – ten cytat towarzyszy mi w codziennej pracy. Moją misją jest przygotowanie uczestników moich szkoleń/kandydatów/pracowników do zmian, które na pewno nadejdą a które wcale nie muszą wywoływać negatywnych emocji.
Sprawdź Instagrama Kingi.
KONTAKT
Monika Król
ul. Złota 2, 20-112 Lublin
tel. +48 81 466 3725
e-mail: monika.krol@lublin.eu
Monika Zub-Nowosad
ul. Złota 2, 20-112 Lublin
tel. +48 81 466 3726
e-mail: monika.zub@lublin.eu