Miasto.to

Ludzie, miejsca i procesy, czyli fascynujące, często nieznane oblicze Lublina.

Miasto.to jest kontynuacją projektu Kreatywni, w ramach którego od 2013 roku prezentujemy potencjał niezwykłych ludzi tworzących lubelski sektor przemysłów kreatywnych. Podczas czterech edycji projektu w formie fotograficznej i filmowych opowieści przedstawionych zostało 48 kreatywnych Lublinian prowadzących unikalną działalność oraz tworzących nieszablonowe rozwiązania biznesowe na pograniczu rzemiosła i sztuki. W czasie piątej edycji projektu odkryliśmy inną stroną miasta, którą w charakterystyczny dla „Kreatywnych” sposób przedstawiliśmy w postaci krótkich filmowych narracji odsłaniających fascynujące oblicze miasta, w którym żyjemy.

Dlatego powstała strona miasto.to, gdzie w trzech osiach tematcznych ludzi, miejsc i procesów można stale odkrywać nieznane oblicze Lublina. Miasto.to będzie miejscem pełnym niesamowitych opowieści tekstowych, filmowych i zdjęciowych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu przedsiebiorczy.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję