#LublinZdalnieLokalnie

Akcja #LublinZdalnieLokalnie ma na celu zachęcenie lokalnych przedsiębiorców do poszerzenia swoich usług o sprzedaż internetową, poprzez możliwość założenia sklepu internetowego na platformie Zado.pl Ponadto inicjatywa mieszkańców Lublina do robienia zakupów przez internet z dostawą lub bezpiecznym odbiorem osobistym. Taka forma nie tylko minimalizuje zagrożenie związane z wirusem, ale także pozwala wesprzeć lokalne biznesy w tym trudnym czasie. Pierwowzór akcji narodził się w ramach współpracy platformy Zado.pl z miastem Wrocław.

Dla przedsiębiorców – uruchom sklep internetowy za darmo

Twórcy Zado wspomagają lokalnych przedsiębiorców w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości. Właściciele sklepów, którzy często nie są przyzwyczajeni do zdalnej formy sprzedaży, prowadzeni są krok po kroku podczas zakładania własnego sklepu internetowego.  

Dla przedsiębiorców z Lublina, w ramach akcji partnerskiej z Miastem Lublin #LublinZdalnieLokalnie Zado oferuje bezpłatne uruchomienie sklepu internetowe oraz zniesienie prowizji przez pierwszy miesiąc działalności. Przedsiębiorcy mogą:

  •     Bezpłatnie dołączyć do mapy miejsc oferujących dostawę lub odbiór osobisty - wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod adresem: https://zado.pl/dodaj-miejsce
  •     Bezpłatnie otworzyć swój własny, profesjonalny sklep internetowy. Firmy mogą skorzystać z bezpłatnego prowadzenia sklepu przez pierwszy miesiąc (bez prowizji).

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty?

Aby założyć własny, profesjonalny sklep internetowy na platformie Zado.pl należy zapoznać się z ofertą na stronie: https://zado.pl/biz/ i wypełnić formularz „załóż sklep”. By skorzystać z promocji wystarczy wpisać hasło “lublinzdalnielokalnie” w polu “kod polecający” podczas wypełniania formularza zakładania sklepu.

W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu: kontakt@zado.pl, +48 574 342 034

Dla mieszkańców – znajdź sklep, w którym zrobisz zakupy online
Mapa na Zado w jednym miejscu zbiera najważniejsze informacje o lokalnych sklepach oferujących zakupy z dostawą do domu lub bezpiecznym odbiorem osobistym. Aby wyszukać sklep w swojej okolicy wystarczy:
    1. Wejść na Zado.pl
    2. Udostępnić swoją lokalizację lub wpisać adres
    3. Wybrać lokalny sklep, w którym można zrobić zakupy nie wychodząc z domu

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu przedsiebiorczy.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję