Park Naukowo-Technologiczny Energii

Adres: Frazerów 11
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-209
Adres www: www.idealist.pl
 
Biuro Projektu "Platforma startowa Idealist"
Adres: ul. Mełgiewska 7-9
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-952
Numer telefonu: +48 607 930 460

 

Park Naukowo-Technologiczny Energii Sp. z o.o. działa na rzecz rozwoju Lubelszczyzny: tworząc infrastrukturę dla innowacji oraz współpracy nauki i biznesu. Podejmuje inicjatywy zmierzające do powstawania przedsiębiorstw oraz pomaga istniejącym. Realizuje działania edukacyjno-szkoleniowe. Prowadzi działania mające na celu wykorzystanie i zagospodarowanie surowców mineralnych z uwzględnieniem ochrony środowiska naturalnego i propagowania działań proekologicznych oraz nowoczesnych technologii.

Park Naukowo-Technologiczny Energii działa w obszarach: odnawialnych źródeł energii; gospodarki niskoemisyjnej; ochrony środowiska; rozwoju infrastruktury energetycznej; podnoszenia standardów zarządczych, produkcyjnych i wytwórczych; medycyny i ochrony zdrowia; informatyki i automatyzacji.

Misją Parku jest wdrażanie użytecznych zmian i sprawianie, by pomysły o potencjale zmiany, materializowały się w biznesie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu przedsiebiorczy.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję